Masáže

Kranio-sakrální terapie
Tato terapie je vhodná pro dospělé, děti i těhotné ženy. Je velmi příjemnou, regenerační, relaxační a autoregulační metodou, která harmonizuje tělo a dopřeje mu hluboké uvolnění. Provádí se v oblečení na lehátku. Ošetřují se končetiny, trub a lebka. Tato péče je velmi příjemná a léčivá.

Péče o jizvu po císařském řezu
Aby se jizva krásně zahojila, neprorůstala do podkoží, změkla a uvolnila se, je nutné se o ní dobře starat a poskytnout jí pozornost, péči a lásku. Zábalem a velmi jemnou, masážní technikou opečujeme místo, kterým přišlo Vaše děťátko na svět.

Těhotenská masáž AMBICA
Tato masáž je uvolňující a prožitková. Podpoří Vás v naladění na své tělo a děťátko. Je to nádherná, hluboká, relaxační, aroma masáž s jemnými prvky shiatsu. Těhotenskou masáž provádím citlivě a bezpečně, vždy s ohledem na přání nastávající maminky. Skládá se ze dvou částí. Shiatsu, lehké protažení a uvolnění pomocí tlaku rukou či prstů a jemné celotělové masáže za použití oleje, který společně vybereme přímo pro Vás.

Aroma Baby masáž
Celotělová masáž kojence je vhodná již od prvních dnů po narození. Prohlubuje nové pouto mezi maminkou a děťátkem, zklidňuje a zároveň posiluje jeho nervový systém a imunitu. Aroma Baby kombinuje olejovou masáž s prvky východní energetické masáže. Naučit se jí mohou všechny maminky, které mají zájem věnovat děťátku láskyplné doteky a pozornost.

Těhotenská masáž zad a šíje nebo celého těla
Masáž těhotné ženy je velmi jemná a relaxační. Pomůže Vám odpočinout si od všedních povinností. Blahodárně působí na bolesti zad, šíje a nohou. Masáž zad a šíje se provádí v sedě. Celková masáž na lehátku na boku a to tak, aby to bylo Vám i děťátku příjemné. Masáž je velmi pečující i v poporodním období, kdy tělo ženy potřebuje pozornost, aby se zotavilo po porodu.

Vyvolávací těhotenská masáž
Masáž vhodná při přenášení děťátka, nebo hrozící indukci, od 40. týdne těhotenství. Masáž obsahuje uvolňující techniky, které jsou zaměřeny na oblast pánve. Reflexní terapii, su-jok, anatomickou masáž Dr. Smíška. Masáž je pro ženu příjemná a uvolňující.

Masáž zad a šíje nebo celého těla
Klasická relaxační masáž uvolňuje masírované svalstvo, povzbuzuje krevní oběh, zlepšuje výživu buněk a zvyšuje elasticitu svalstva. V rovině duševní má klasická masáž blahodárný vliv na nervovou soustavu a celkově pozitivně ovlivňuje psychický stav člověka.
Odstraňuje únavustresnespavostbolesti hlavynavozuje příjemné pocity a působí velmi relaxačně. Klasická masáž je prováděna na celé tělo nebo jen na vybrané části (záda, krk, šíje, horní a dolní končetiny). Klasická masáž je vhodná při přepracovanostistresu či bolestech zad.
Sportovní masáž je masáž složená z uspořádaného souboru vhodných masérských hmatů, které mají připravit sportovce jak z fyzické tak z psychické stránky na podání určitého sportovního výkonu, popřípadě mají za úkol zbavit sportovce únavy a přispět k jeho zotavení.

Masáž s výkladem karet
Před touto masáží se podíváme výkladem karet na energetická místa na těle, zjistíme, kde jsou oslabena a z jakého důvodu a zaměříme se při masáži hlavně na ně. Cílem je uvolnění a harmonizace celého těla.

Reiki ošetření
Reiki ošetření znamená jemné a hluboké uzdravování těla i duše. Při tomto ošetření celé tělo relaxuje a díky tomu přepíná do hluboké regenerace, tím dokáže nádherně přijímat tuto léčivou energii. Reiki dodává sílu a energii, které se nám tak často v dnešní době nedostává a harmonizuje celé tělo. Klient leží uvolněný a terapeut přikládáním rukou na tělo (dotykem, či bez dotyku) předává léčivou energii.

Výklad karet
Karty ukazují, jakou cestu zvolit, kudy se dát, pokud zvažujete více možností. Pomáhají najít, co je pro člověka v danou chvíli důležité a vedou při objevování sebe a svých možností. Pomohou Vám pojmenovat, kde zůstáváte v životě stát na místě, nebo naopak, co by bylo krásné v sobě podpořit a rozvíjet.

Terapeutické poradenství pro Ženy v tématech:
– ženská cykličnost
– bolestivé měsíčky
– meditační a terapeutické techniky na spojení Ženy se svou Duší a Tělem

 

Ceník služeb Doba trvání Cena
Kranio-sakrální terapie 60 minut 700 Kč
Péče o jizvu po císařském řezu 60 minut 500 Kč
Těhotenská masáž AMBICA 60 minut 700 Kč
Baby masáž – individuální výuka 60 minut 600 Kč
Těhotenská masáž záda a šíje 30 minut 300 Kč
Těhotenská masáž relaxační 60 minut 600 Kč
Vyvolávací těhotenská masáž 60 minut 600 Kč
Masáž záda a šíje 30 minut 300 Kč
Masáž celého těla relaxační/sportovní 90 minut 800 Kč
Masáž s výkladem karet 120 minut 1000 Kč
Reiki ošetření 60 minut 600 Kč
Výklad karet 60 minut 500 Kč
Terapeutické poradenství pro Ženy
(za každou započatou půlhodinu)
30 minut 200 Kč